Dr. Gürkan Kubilay

CİMS YÖNTEMİ İLE KALICI KİLO VERMEK MÜMKÜN!

Zor Diyetler olmadan Ameliyatsız Kilo Vermek

Ücretsiz Ön Görüşme Talep Et
DR. GÜRKAN KUBİLAY İLE CİMS YÖNTEMİ

CİMS LYSİS İLE ZAYIFLAMA TEDAVİSİ

CİMS + BTL VANQUİSH CİHAZI İLE ZAYIFLATMA

CİMS LYSİS İLE YAĞ YAKIM TEDAVİSİ; Kişiye özel beslenme programları ile kilo verirken dirençli bölgelerde lokal zayıflama cihazlarının uygulanmasıdır.

CİMS LYSİS ile zayıflama tedavisinde amaç, kiloya neden olan temel problemleri beslenme yolu ile halletmek ve bunun yanı sıra lokal olarak yağların fazla olduğu bölgeleri, hem özel beslenme programları ,hem de ona uygun lokal zayıflama cihazları ile zayıflatmaktır.

Yağ yakımı tedavisinde sadece cihazlar ile yapılan uygulamalar yeteri kadar süre için başarılı olmamakta, kişiye özel beslenme listeleri verildiğinde, tedavi sonucu hem çok daha iyi, hem de çok daha kalıcı olmaktadır.

Burada FDA onaylı cihaz tedavimizin  çok başarılı olma nedeni, cihazların başarısını arttırmak için kullanılan KİŞİYE ÖZEL beslenme listeleridir. Hastamız burada kilo durumuna göre, hem KENDİSİNE ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN beslenme listelerini alır hem de  VANQUİSH veya BTL EXİLİS cihazına ya da 2 ‘sine birden girerek ciddi yağ kaybeder.

VANQUİSH Cihazı Nedir?

Vanquish cihazı, vücuttaki belirli bölgelere odaklanmış radyo frekansı enerjisi gönderir ve bu enerji, yağ hücrelerini ısıtarak parçalanmalarını sağlamayı amaçlar. Bu işlem, yağ hücrelerini etkileyerek onları daha sonra vücut tarafından doğal olarak atılabilecek küçük parçalara dönüştürmeyi hedefler.

Cihaz genellikle bel, karın, kalça ve uyluk gibi geniş bölgelere uygulanabilir. Vanquish cihazının avantajlarından biri, invaziv olmaması ve genellikle ağrısız bir işlem olmasıdır. Ancak, herkes için aynı sonuçları garantileyen bir tedavi değildir ve kişisel tepkiler farklılık gösterebilir.

BTL Exilis Cihazı Nedir?

BTL Exilis, bir cilt sıkılaştırma ve vücut şekillendirme cihazıdır. Bu cihaz, radyo frekansı (RF) enerjisi ve odaklı ultrason teknolojilerini birleştirir. BTL Exilis, non-invaziv bir şekilde, yani cilt kesilmeden veya dikiş yapılmadan, cilt sıkılaştırma ve yağ azaltma amacıyla kullanılan bir tür medikal estetik cihazdır.

BTL Exilis tedavisi genellikle bel, karın, uyluk ve yüz gibi bölgelerde kullanılabilir. Cihaz, cilt sıkılaştırma, ince çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılması, vücut şekillendirme ve yağ azaltma gibi estetik amaçlar için tercih edilebilir.

CİMS Nedir?
Karbonhidrat insülin modal sistem olarak adlandırılan beslenme ve kontrol yöntemidir.
Bu yöntemle aç kalmadan, sağlıklı beslenmeyi öğrenerek kalıcı olarak kilo veriyor olursunuz.

CİMS Uygulamaları Nedir?
Selülit giderme, cilt sıkılaştırma gibi çeşitli sağlık sorunlarınız için medikal tedaviler ile güçlendirilmiş CİMS programlarıdır.

Yedire Yedire Zayıflatıyoruz!

Lokal olarak yağların fazla olduğu bölgeleri, hem özel beslenme programları ,hem de ona uygun lokal zayıflama cihazları ile zayıflatmak amaçlanmaktadır.

CİMS YÖNTEMİ ZAYIFLATIR

Zor diyetler olmadan ameliyatsız kalıcı olarak kilo vermek ve zayıflamak artık mümkün.

En çok tercih edilen zayıflama yöntemi

CİMS Yöntemi İle
Kalıcı Kilo Verebilirsiniz

CİMS UYGULAMALARIMIZ

CİMSLYSİS ile Zayıflama CİMS- LYSİS İLE ZAYIFLAYANLAR

CİMS LYSİS

selülit tedavisi CİMS CELLULİTE Emtone

CİMS CELLULİTE

CİMS FACE

Sağlıklı Beslenme ve Zayıflama Cims Yöntemi ile zayıflama

CİMS YİYEREK ZAYIFLAMA TEDAVİSİ

CİMS- LYSİS İLE ZAYIFLAYANLAR

Her yıl onlarca danışanımız zayıflama hedeflerine sağlıklı şekilde ulaşmakta kalıcı olarak kilo vermektedir

cims lysis ile zayıflayanlar Dr. Gürkan Kubilay’ın uyguladığı cims beslenme programı ile birlikte dirençli kilolarından kurtulmaktadır.

CİMS Yöntemi İle
Mutlu ve Özgüvenli Bir Hayat

Nerde olursanız olun mutlu huzurlu hiç bir şekilde sorun yaşamadan bir zayıflama dönemi yaşamak istiyorsanız ve çevrenizdekilerin
“bıktık senin diyetinden” laflarından da sıkıldıysanız ve en önemlisi yıllar boyu bu kilolarınızı korumak istiyorsanız bu tedavi size çok iyi gelecek.

VÜCUT ANALİZİ
Ne kadar yağınız var? Ne kadar kasınız var ? Metabolizma hızınız nedir? ilk geldiğiniz de tıbbi sorularla gerçekten bir hastalık var mı ? Onu sorgulayacağız ve bir takım tahliller ile o koyduğumuz teşhisi sağlamlaştıracağız. Yani tıbbi sorgulamanın, vücut analizlerinin ve de kan tahlillerinin yapıldığı bir işlemden sonra bu listeleri size ayarlayacağız.

ETKİLİ SONUÇLAR VE TETKİKLER
Kontroller ve ölçümler sağlıyoruz.Vücut analizleri ile size özel hazırlamış olduğumuz listelerin sonuçlarını görmemiz açısından önem arz etmektedir. Sert listelerle mi gideceğiz? Hayır. Yiye yiye zayıflayacaksınız. Biz biliyoruz ki bu güne kadar 2- 3 öğün yiyen insanlar da kilo aldılar.

UZMAN EKİP
Başlarında ben İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay, diyetisyen arkadaşlarım, gıda mühendisi arkadaşlarım ve psikolog arkadaşlarım var, sizi bu obezite yada aşırı kilo derdinden kurtarmak için bir ekip olarak size destek olacağız.

SİZE ÖZEL LİSTELER
Her geldiğinizde size özel olarak hazırlanan listeler ile sizi kontrol ederek tedavi edeceğiz. iki haftada bir kliniğe geldiğinizde size özel olarak gönderdiğimiz listelerin sonuçlarını, özel tartı sonuçları ile karşılaştıracak ve bu sayede ne kadar işe yaradıklarını görme şansımız olacak.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzman ve Tecrübeli Kadro:

Dr. Gürkan Kubilay, zayıflama alanında uzmanlaşmış ve yılların deneyimine sahip kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Sağlıklı beslenme sorunlarınıza çözüm bulmada, uzmanlığımızı ve deneyimimizi kullanarak sağlıklı şekilde kalıcı olarak kilo vermenizi amaçlıyoruz.

Bireysel Yaklaşım ve İnsana Saygı:

Her insanın kendine özgü ihtiyaçları mutlaka vardır. İç hastalıkları uzmanı Dr. Gürkan Kubilay’ın danışmanlığında size özel bir beslenme planı oluşturuyoruz. Böylece beslenme sorunlarınızı en iyi şekilde yönetmeyi amaçlıyoruz. Bütün yönleriyle insana saygı ilkesiyle, samimi ve sıcak bir ortamda sizinle iletişim kuruyoruz.

Modern Teknoloji ve Güncel Yaklaşımlar:

Sağlıklı beslenme ve zayıflama merkezlerimiz çağın gerekliliklerine uygun olarak modern tıbbın sunduğu teknolojik imkanları kullanmaktadır. Bunun sonucunda gelişmiş teşhis ve tedavi yöntemleri ile sizlere en etkili sağlık hizmetini sunmayı hedefliyoruz.

Güvenli ve Konforlu Ortam:

Muayenehanemiz, sadece modern tıbbi donanımlarla değil, aynı zamanda sıcak ve konforlu bir atmosferle tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra sağlığınızla ilgili süreçleri güvenli ve huzurlu bir ortamda geçirmenizi sağlamak için özen gösteriyoruz.

Kapsamlı Hizmet Yelpazesi:

İç hastalıkları uzmanı Dr. Gürkan Kubilay sağlıklı beslenme yöntemlerine ve zayıflamaya dair geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bütünüyle kapsamlı zayıflama programlarından insülin direnci tedavilerine kadar birçok alanda uzmanlık sunmaktayız.

İnsan Odaklı Hizmet Politikası:

Bizler, sizin sağlığınızı ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahibiz. Özetlemek gerekirse, insan odaklı politikamızla, her aşamada sizinle iş birliği yaparak, sağlıklı bir yaşam sürmenizi desteklemeyi amaçlıyoruz.

Sağlığınız bizim için değerlidir ve size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Online Hizmetler

Bilgi ve Destek için Bize Ulaşabilirsiniz

Zayıflama programlarımız ve tedavi hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, işlem yapmak ve talep oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi Destek

Bilgi ve Destek

Online Randevu

Hızlı ve Kolay Randevu

Uzmanlık

Yüksek Başarı Oranı

Hizmetler

Kolay Ulaşım