Dr. Gürkan Kubilay

CİMS YÖNTEMİ İLE KALICI KİLO VERMEK MÜMKÜN!

Zor Diyetler olmadan Ameliyatsız Kilo Vermek

Ücretsiz Ön Görüşme Talep Et
DR. GÜRKAN KUBİLAY İLE CİMS YÖNTEMİ

CİMS FACE TEDAVİSİ

ZAYIFLAMA + CİLT IŞILTI TEDAVİSİ

CİMS FACE UYGULAMASI; Ameliyatsız cilt sıkılaştırma cihazları ile cilt tipine özel hazırlanan CİMS beslenme listelerinin doğru kombinasyonu, kişileri kalıcı mutluluğa ulaştırıyor

Cilt ışıltısı kaybı ciltte sarkmalarınız, elastikiyet kaybınız var ise doğru beslenmiyor olabilirsiniz. Gün içinde yediğimiz birçok besin aslında cilt sağlığımız için zararlı. Bunun farkında olmak ve cilde yapılan işlemleri doğru beslenme ile desteklemek, hem yapılan işlemlerin ömrünü uzatacaktır, hem de çok daha parlak ve sağlıklı bir cilt görünümü kazandıracaktır. İşte tam bu noktada CİMS-FACE yöntemi devreye giriyor.

FDA onaylı ameliyatsız cilt sıkılaştırma cihazları ile cilt tipine özel hazırlanan CİMS beslenme listelerinin doğru kombinasyonu, kişileri kalıcı mutluluğa ulaştırıyor. 

Tedaviler sonrasında;

• Yüz hatları ortaya çıkar, yüzün V şekli belirgin hale gelir,
• Jawline dolgularına gerek kalmadan doğal bir jawline efekti yakalanmış olur,
• Gıdı toparlanırken dekolte bölgesi gençleştirilir,
• Yüz ve boyun bölgesindeki kırışıklıklar giderilir,
• Yüze çok daha canlı, genç ve ışıltılı bir ifade kazandırılır,
• Kolajen üretiminin artıyor olmasından dolayı nem dengesi yeniden sağlanmış olur.

Düzensiz Beslenme Işıltımızı Kaybetmemize Neden Olur mu?

Evet, cilt zamanla düzensiz beslenme alışkanlıkları ve çeşitli faktörlerden etkilendiğinde ışıltısını kaybedebilir. Cildin ışıltısını korumak veya yeniden kazanmak için sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları, düzenli cilt bakımı, güneş koruması kullanımı, dengeli beslenme ve stresten kaçınma gibi önlemler almak önemlidir.
Sağlıksız beslenme alışkanlıkları, cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri almasını engelleyebilir. Yetersiz beslenme cildin parlaklığını ve sağlığını olumsuz etkileyebilir.

CİMS Nedir?
Karbonhidrat insülin modal sistem olarak adlandırılan beslenme ve kontrol yöntemidir.
Bu yöntemle aç kalmadan, sağlıklı beslenmeyi öğrenerek kalıcı olarak kilo veriyor olursunuz.

CİMS Uygulamaları Nedir?
Selülit giderme, cilt sıkılaştırma gibi çeşitli sağlık sorunlarınız için medikal tedaviler ile güçlendirilmiş CİMS programlarıdır.

Yedire Yedire Zayıflatıyoruz!

Ameliyatsız yüz germe işlemlerinde göz çevresinin gençleştirilmesi, yanak bölgesindeki lifting etkisi, nazolabial (burun kenarı) olukların düzeltilmesi, dudak çevresindeki sigara çizgilerinin tedavisi, sarkma, kırışıklıklar ve gıdılanmanın düzeltilmesi amaçlanır.

CİMS YÖNTEMİ ZAYIFLATIR

Zor diyetler olmadan ameliyatsız kalıcı olarak kilo vermek ve zayıflamak artık mümkün.

En çok tercih edilen zayıflama yöntemi

CİMS Yöntemi İle
Kalıcı Kilo Verebilirsiniz

CİMS UYGULAMALARIMIZ

CİMSLYSİS ile Zayıflama CİMS- LYSİS İLE ZAYIFLAYANLAR

CİMS LYSİS

selülit tedavisi CİMS CELLULİTE Emtone

CİMS CELLULİTE

CİMS FACE

Sağlıklı Beslenme ve Zayıflama Cims Yöntemi ile zayıflama

CİMS YİYEREK ZAYIFLAMA TEDAVİSİ

CİMS- LYSİS İLE ZAYIFLAYANLAR

Her yıl onlarca danışanımız zayıflama hedeflerine sağlıklı şekilde ulaşmakta kalıcı olarak kilo vermektedir

cims lysis ile zayıflayanlar Dr. Gürkan Kubilay’ın uyguladığı cims beslenme programı ile birlikte dirençli kilolarından kurtulmaktadır.

CİMS Yöntemi İle
Mutlu ve Özgüvenli Bir Hayat

Nerde olursanız olun mutlu huzurlu hiç bir şekilde sorun yaşamadan bir zayıflama dönemi yaşamak istiyorsanız ve çevrenizdekilerin
“bıktık senin diyetinden” laflarından da sıkıldıysanız ve en önemlisi yıllar boyu bu kilolarınızı korumak istiyorsanız bu tedavi size çok iyi gelecek.

VÜCUT ANALİZİ
Ne kadar yağınız var? Ne kadar kasınız var ? Metabolizma hızınız nedir? ilk geldiğiniz de tıbbi sorularla gerçekten bir hastalık var mı ? Onu sorgulayacağız ve bir takım tahliller ile o koyduğumuz teşhisi sağlamlaştıracağız. Yani tıbbi sorgulamanın, vücut analizlerinin ve de kan tahlillerinin yapıldığı bir işlemden sonra bu listeleri size ayarlayacağız.

ETKİLİ SONUÇLAR VE TETKİKLER
Kontroller ve ölçümler sağlıyoruz.Vücut analizleri ile size özel hazırlamış olduğumuz listelerin sonuçlarını görmemiz açısından önem arz etmektedir. Sert listelerle mi gideceğiz? Hayır. Yiye yiye zayıflayacaksınız. Biz biliyoruz ki bu güne kadar 2- 3 öğün yiyen insanlar da kilo aldılar.

UZMAN EKİP
Başlarında ben İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay, diyetisyen arkadaşlarım, gıda mühendisi arkadaşlarım ve psikolog arkadaşlarım var, sizi bu obezite yada aşırı kilo derdinden kurtarmak için bir ekip olarak size destek olacağız.

SİZE ÖZEL LİSTELER
Her geldiğinizde size özel olarak hazırlanan listeler ile sizi kontrol ederek tedavi edeceğiz. iki haftada bir kliniğe geldiğinizde size özel olarak gönderdiğimiz listelerin sonuçlarını, özel tartı sonuçları ile karşılaştıracak ve bu sayede ne kadar işe yaradıklarını görme şansımız olacak.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzman ve Tecrübeli Kadro:

Dr. Gürkan Kubilay, zayıflama alanında uzmanlaşmış ve yılların deneyimine sahip kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Sağlıklı beslenme sorunlarınıza çözüm bulmada, uzmanlığımızı ve deneyimimizi kullanarak sağlıklı şekilde kalıcı olarak kilo vermenizi amaçlıyoruz.

Bireysel Yaklaşım ve İnsana Saygı:

Her insanın kendine özgü ihtiyaçları mutlaka vardır. İç hastalıkları uzmanı Dr. Gürkan Kubilay’ın danışmanlığında size özel bir beslenme planı oluşturuyoruz. Böylece beslenme sorunlarınızı en iyi şekilde yönetmeyi amaçlıyoruz. Bütün yönleriyle insana saygı ilkesiyle, samimi ve sıcak bir ortamda sizinle iletişim kuruyoruz.

Modern Teknoloji ve Güncel Yaklaşımlar:

Sağlıklı beslenme ve zayıflama merkezlerimiz çağın gerekliliklerine uygun olarak modern tıbbın sunduğu teknolojik imkanları kullanmaktadır. Bunun sonucunda gelişmiş teşhis ve tedavi yöntemleri ile sizlere en etkili sağlık hizmetini sunmayı hedefliyoruz.

Güvenli ve Konforlu Ortam:

Muayenehanemiz, sadece modern tıbbi donanımlarla değil, aynı zamanda sıcak ve konforlu bir atmosferle tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra sağlığınızla ilgili süreçleri güvenli ve huzurlu bir ortamda geçirmenizi sağlamak için özen gösteriyoruz.

Kapsamlı Hizmet Yelpazesi:

İç hastalıkları uzmanı Dr. Gürkan Kubilay sağlıklı beslenme yöntemlerine ve zayıflamaya dair geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bütünüyle kapsamlı zayıflama programlarından insülin direnci tedavilerine kadar birçok alanda uzmanlık sunmaktayız.

İnsan Odaklı Hizmet Politikası:

Bizler, sizin sağlığınızı ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahibiz. Özetlemek gerekirse, insan odaklı politikamızla, her aşamada sizinle iş birliği yaparak, sağlıklı bir yaşam sürmenizi desteklemeyi amaçlıyoruz.

Sağlığınız bizim için değerlidir ve size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Online Hizmetler

Bilgi ve Destek için Bize Ulaşabilirsiniz

Zayıflama programlarımız ve tedavi hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, işlem yapmak ve talep oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi Destek

Bilgi ve Destek

Online Randevu

Hızlı ve Kolay Randevu

Uzmanlık

Yüksek Başarı Oranı

Hizmetler

Kolay Ulaşım