Dr. Gürkan Kubilay

CİMS YÖNTEMİ İLE KALICI KİLO VERMEK MÜMKÜN!

Zor Diyetler olmadan Ameliyatsız Kilo Vermek

Kalıcı Kilo Vermek

CİMS YÖNTEMİ ZAYIFLATIR MI?

Kalıcı kilo verme, genel sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Hayatımızda pozitif değişiklikler yapmak, zayıflamak ve dış görünüşümüzde ki olumlu değişimler ruh sağlığımızıda geliştirir. Kilo vermek isteyen bireyler hızlı kilo verme yöntemlerini ararlar ve kilo vermek için diyet yaparlar. 1 haftada 5 kilo vermek, hızlı kilo vermenin yolları ilgi çekici ve cazip gelir. Ancak biliyoruz ki; az yiyen ve çabuk kilo verme yöntemlerini seçenler zayıflama hedeflerine ulaşamadılar.

Kalıcı olarak kilo vermek isteyen ve CİMS yöntemi ile zayıflamak isteyen her yıl onlarca danışanımız bu hedeflerine ulaştılar. Üstelik zor diyetler olmadan, yiyerek dirençli kilolarından kurtuldular. Başta insülin direnci olmak üzere obezite gibi ciddi hastalıkların üstesinden gelmeyi başardılar. Sağlıklı zayıf fit bir vücut ile hayatlarında pozitif değişikler yaparak genel ruh sağlıklarını da ayrıca tedavi ettiler.

CİMS Yöntemi İle
Kalıcı Kilo Verebilirsiniz

Her yıl onlarca danışanımız zayıflama hedeflerine sağlıklı şekilde ulaşmakta kalıcı olarak kilo vermektedir

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzman ve Tecrübeli Kadro:

Dr. Gürkan Kubilay, zayıflama alanında uzmanlaşmış ve yılların deneyimine sahip kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Sağlıklı beslenme sorunlarınıza çözüm bulmada, uzmanlığımızı ve deneyimimizi kullanarak sağlıklı şekilde kalıcı olarak kilo vermenizi amaçlıyoruz.

Bireysel Yaklaşım ve İnsana Saygı:

Her insanın kendine özgü ihtiyaçları mutlaka vardır. İç hastalıkları uzmanı Dr. Gürkan Kubilay’ın danışmanlığında size özel bir beslenme planı oluşturuyoruz. Böylece beslenme sorunlarınızı en iyi şekilde yönetmeyi amaçlıyoruz. Bütün yönleriyle insana saygı ilkesiyle, samimi ve sıcak bir ortamda sizinle iletişim kuruyoruz.

Modern Teknoloji ve Güncel Yaklaşımlar:

Sağlıklı beslenme ve zayıflama merkezlerimiz çağın gerekliliklerine uygun olarak modern tıbbın sunduğu teknolojik imkanları kullanmaktadır. Bunun sonucunda gelişmiş teşhis ve tedavi yöntemleri ile sizlere en etkili sağlık hizmetini sunmayı hedefliyoruz.

Güvenli ve Konforlu Ortam:

Muayenehanemiz, sadece modern tıbbi donanımlarla değil, aynı zamanda sıcak ve konforlu bir atmosferle tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra sağlığınızla ilgili süreçleri güvenli ve huzurlu bir ortamda geçirmenizi sağlamak için özen gösteriyoruz.

Kapsamlı Hizmet Yelpazesi:

İç hastalıkları uzmanı Dr. Gürkan Kubilay sağlıklı beslenme yöntemlerine ve zayıflamaya dair geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bütünüyle kapsamlı zayıflama programlarından insülin direnci tedavilerine kadar birçok alanda uzmanlık sunmaktayız.

İnsan Odaklı Hizmet Politikası:

Bizler, sizin sağlığınızı ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahibiz. Özetlemek gerekirse, insan odaklı politikamızla, her aşamada sizinle iş birliği yaparak, sağlıklı bir yaşam sürmenizi desteklemeyi amaçlıyoruz.

Sağlığınız bizim için değerlidir ve size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Online Hizmetler

Bilgi ve Destek için Bize Ulaşabilirsiniz

Zayıflama programlarımız ve tedavi hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, işlem yapmak ve talep oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi Destek

Bilgi ve Destek

Online Randevu

Hızlı ve Kolay Randevu

Uzmanlık

Yüksek Başarı Oranı

Hizmetler

Kolay Ulaşım