Dr. Gürkan Kubilay

CİMS YÖNTEMİ İLE KALICI KİLO VERMEK MÜMKÜN!

Zor Diyetler olmadan Ameliyatsız Kilo Vermek

Ücretsiz Ön Görüşme Talep Et
İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay

CİMSLYSİS ile ZAYIFLAMA

CİMS + BTL VANQUİSH CİHAZI İLE ZAYIFLATMA

CİMS LYSis ile Zayıflama Tedavisinde amaç, kiloya neden olan temel problemleri beslenme yolu ile halletmek. Bunun yanı sıra lokal olarak yağların fazla olduğu bölgeleri, hem özel beslenme programları ,hem de ona uygun lokal zayıflama cihazları ile zayıflatmaktır.

Çünkü, sadece cihazlar ile yapılan tedaviler yeteri kadar süre için başarılı olmamakta, kişiye özel beslenme listeleri verildiğinde, tedavi sonucu hem çok daha iyi, hem de çok daha kalıcı olmaktadır.

Bu nedenle FDA onaylı cihaz tedavimizin  çok başarılı olma nedeni, cihazların başarısını arttırmak için kullanılan KİŞİYE ÖZEL beslenme listeleridir. Cimslysis ile zayıflama programında hastamızın kilo durumuna göre, KENDİSİNE ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN beslenme listelerini alır hem de  VANQUİSH veya BTL EXİLİS cihazına ya da 2 ‘sine birden girerek ciddi yağ kaybeder.

CİMS Nedir?

CIMS (Carbohydrate, Insulin, Model, System) metodu, Dr. Gürkan Kubilay’ın önerdiği bir kilo yönetim yaklaşımıdır. Bu yöntem, genel kanının aksine, bolca yemenin ve doğru zamanlarda beslenmenin kilo kontrolüne yardımcı olabileceğini savunur. Çünkü CIMS yöntemi, sert kurallara dayalı diyetlerin aksine, sürdürülebilir ve sağlıklı bir beslenme stiline yöneliktir.

BTL Vanquish Me ile Bölgesel Zayıflama Nedir?

CİMS LYSis ile Zayıflama Tedavisinde kullanılan BTL Vanquish Me Cihazının amacı,  bulunduğu alandaki yağı seçip eşit derecede azalmasını ve yok olmasını sağlayan bir zayıflama yöntemidir. Temassız Estetik, kişiye temas etmeden uygulanan ilk ve tek selektif radyofrekans cihazı BTL Vanquish ME ile yapılan zayıflama yönteminin patentli adıdır.

CİMS yöntemi ile zayıflama, doğal bir şekilde kilo vermek ve kalıcı sonuçlar elde etmek isteyenler için en uygun yöntemdir.

Yedire Yedire Zayıflatıyoruz!

Zayıflama Programı CİMS ile Başarı Hikayeleri:

Zayıflama, Kilo Verme, Sağlıklı Beslenme Tedavileri ile Koruyucu Tedaviler

CİMSLYSİS ile Zayıflama CİMS- LYSİS İLE ZAYIFLAYANLAR

CİMS LYSİS

selülit tedavisi CİMS CELLULİTE Emtone

CİMS CELLULİTE

CİMS FACE

Sağlıklı Beslenme ve Zayıflama Cims Yöntemi ile zayıflama

CİMS YİYEREK ZAYIFLAMA TEDAVİSİ

şeker hastalarına özel zayıflama tedavisi yüksek kan şekeri tedavisi Şeker Hastalarına Özel Beslenme Tedavisi

ŞEKER HASTALARINA ÖZEL BESLENME TEDAVİSİ

CİMS ile Zayıflama Dirençli Kiloları kırma Kalıcı Kilo vermek

DİRENÇLİ KİLOLARI KIRMA

Online Beslenme Tedavisi Uzaktan Zayıflama Programı

ONLİNE BESLENME TEDAVİSİ

yoğun çalışanlara özel insülin direnci insülin bağımlılığı tedavisi yüksek kan şekeri beslenme ve zayıflama tedavisi

YOĞUN ÇALIŞAN KİŞİLERE ÖZEL

MİDE VE BAĞIRSAK SORUNLARI

ozon tedavisi

Ozon Tedavisi

Yüksek Doz C Vitamini

Yüksek Doz C Vitamini

farmakogenetik testi farmakogenetik Analiz testi

Farmogenetik Analiz Testi

Vitamin B 12

Vitamin B12

Alpha Lipoic Acid

Alpha Lipoic Acid

Selenyum Tedavisi

Selenyum Tedavisi

Gastropanel Testi

Gastropanel Testi

Glutatyon tedavisi

Glutatyon Tedavisi

T SPOT TESTİ

T Spot Testi

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzman ve Tecrübeli Kadro:

Dr. Gürkan Kubilay, zayıflama alanında uzmanlaşmış ve yılların deneyimine sahip kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Sağlıklı beslenme sorunlarınıza çözüm bulmada, uzmanlığımızı ve deneyimimizi kullanarak sağlıklı şekilde kalıcı olarak kilo vermenizi amaçlıyoruz.

Bireysel Yaklaşım ve İnsana Saygı:

Her insanın kendine özgü ihtiyaçları mutlaka vardır. İç hastalıkları uzmanı Dr. Gürkan Kubilay’ın danışmanlığında size özel bir beslenme planı oluşturuyoruz. Böylece beslenme sorunlarınızı en iyi şekilde yönetmeyi amaçlıyoruz. Bütün yönleriyle insana saygı ilkesiyle, samimi ve sıcak bir ortamda sizinle iletişim kuruyoruz.

Modern Teknoloji ve Güncel Yaklaşımlar:

Sağlıklı beslenme ve zayıflama merkezlerimiz çağın gerekliliklerine uygun olarak modern tıbbın sunduğu teknolojik imkanları kullanmaktadır. Bunun sonucunda gelişmiş teşhis ve tedavi yöntemleri ile sizlere en etkili sağlık hizmetini sunmayı hedefliyoruz.

Güvenli ve Konforlu Ortam:

Muayenehanemiz, sadece modern tıbbi donanımlarla değil, aynı zamanda sıcak ve konforlu bir atmosferle tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra sağlığınızla ilgili süreçleri güvenli ve huzurlu bir ortamda geçirmenizi sağlamak için özen gösteriyoruz.

Kapsamlı Hizmet Yelpazesi:

İç hastalıkları uzmanı Dr. Gürkan Kubilay sağlıklı beslenme yöntemlerine ve zayıflamaya dair geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bütünüyle kapsamlı zayıflama programlarından insülin direnci tedavilerine kadar birçok alanda uzmanlık sunmaktayız.

İnsan Odaklı Hizmet Politikası:

Bizler, sizin sağlığınızı ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahibiz. Özetlemek gerekirse, insan odaklı politikamızla, her aşamada sizinle iş birliği yaparak, sağlıklı bir yaşam sürmenizi desteklemeyi amaçlıyoruz.

Sağlığınız bizim için değerlidir ve size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Online Hizmetler

Bilgi ve Destek için Bize Ulaşabilirsiniz

Zayıflama programlarımız ve tedavi hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, işlem yapmak ve talep oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi Destek

Bilgi ve Destek

Online Randevu

Hızlı ve Kolay Randevu

Uzmanlık

Yüksek Başarı Oranı

Hizmetler

Kolay Ulaşım